Amennyiben bejelentkeztél a webáruházba, a kosár törlése gomb megnyomása után a kosár aktuális tartalmát áthelyezzük a kívánságlistádba.
Végre megérkezett, amire oly sokan vártatok! 2025. április 15-én 9:00-kor debütál az idei Batz X HA cipőkollekció, mely harmonizáló táskákkal is kiegészül.
Már csak pár órát kell várni és elérhető lesz a legújabb Batz X HA cipőkollekció, mely még színesebb, még izgalmasabb, mint valaha! A 2025-ös kollekció minden egyes darabja egyedülálló stílust képvisel, így tökéletes kiegészítője lehet tavaszi szettjeidnek. A vadonatúj árnyalatok különleges, új energiát, frissességet hoznak a mindennapokba.
Ezek a lábbelik nemcsak ellenállhatatlanul nőiesek, de minden lépésben kényeztetnek – a világ egyik legkiválóbb Vibram talpaival, minőségi bőr felsőrészükkel, melyek színeikkel és formáikkal tovább fokozzák az egyedi kisugárzást.
Az újdonságok között megjelennek a Batz X HA övtáskák is, még több izgalmas színben, hogy tökéletesen passzoljanak a cipőkhöz és papucsokhoz! Az új árnyalatok mellett a tavalyi kedvenc, a KIWI összeállítás is visszatér! Ezek a táskák nemcsak stílusosak, hanem praktikusak is – tökéletesek a mindennapokra.
FONTOS! A kollekció limitált darabszámban készült, és NEM lesz készletfeltöltés – ha egy méret elfogy, később már nem lesz elérhető!
Ha szeretnéd beszerezni a tavaszi szezon egyik legkiemelkedőbb darabját, érdemes mielőbb lecsapnod rá!