Amennyiben bejelentkeztél a webáruházba, a kosár törlése gomb megnyomása után a kosár aktuális tartalmát áthelyezzük a kívánságlistádba.
Batz X Hodlik Anna Easy Ann női papucs „Violet” színben.
Varázslatos lila árnyalatban pompázó lábbeli, amit a fényesen tündöklő rózsaszín pánt tesz ellenállhatatlanná. A lilás tónusok mindig egyediséget és különleges stílust kölcsönöznek viselőjüknek, így ha szereted az exkluzív, mégis modern megjelenést, ezt a modellt imádni fogod.
Büszkén mutatjuk be a II. Batz X Hodlik Anna kollekció legújabb termékeit: színes, metálfényű papucsok, amelyek garantáltan odavonzzák a tekintetet.
Vedd a nyakadba a várost és alkosd meg a saját történetedet a Batz X Hodlik Anna új, ragyogó papucsait viselve, amelyekkel nem csak egy lépéssel jársz előrébb a divat világában, hanem egyben kifejezheted egyéni stílusodat is.
Válaszd ki a különböző színek közül, ami a legjobban illik hozzád, és hagyd, hogy a vibráló színek érvényesüljenek minden lépésednél!
belső talphossz mérete | |
36 | 23,0 cm |
37 | 23,5 cm |
38 | 24,0 cm |
39 | 25,0 cm |
40 | 25,5 cm |
41 | 26,0 cm |