AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATAINK

Figyelem! Jelentkezése leadása előtt kérjük gondosan olvassa el az álláskeresőkre vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónkat!

MŰHELYVEZETŐ

FELADATOK
– az egyedi talpbetét gyártóüzem vezetése, az ott dolgozók koordinálása
a napi gyártási norma betartatása
– minőségellenőrzés biztosítása
– anyagbeszerzés
– fejlesztések koordinálása
– reklamációkezelésben szakmai tanácsadás a tervező kollégáknak

ELVÁRÁSOK
– szakirányú végzettség, (ortopéd cipész, ortopéd cipő készítő, ortopéd technikus)
– 3-4 év a szakmában szerzett tapasztalat
– ipari gépek kezelése (CNC maró, csiszoló, prés, stancoló)
– felhasználói szintű számítógépes ismeret
– felelős munkavégzés
– pontosság, precizitás, gyorsaság
– vezetői ambíciók
– kooperatív személyiség
AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
– B kategóriás jogosítvány
– angol nyelvtudás
– egészségügyi ismeretek
– jó kézügyesség, pontos kézműves munka iránti fogékonyság
– anyagismeret

Amit kínálunk:
– biztos, hosszú távú munkahelyet egy gyorsan fejlődő, stabil hátterű cégnél
fiatalos csapat
– versenyképes fizetés
– szakmai fejlődési lehetőség
– 8 órás munkarend, hétköznap, Munkavégzés helye: Pomáz

Munkavégzés helye: Pomáz
Jelentkezés: Részletes önéletrajzot a jobb oldali űrlap kitöltésével küldhet nekünk. Jelentkezési határidő: 2021.07.15.

Kelt: 2021.04.25. Pomáz