Állásjelentkezés

Kereskedelmi képviselő – üzletkötő

Dinamikusan fejlődő, a komfort lábbeli gyártás mellett, Egyedi talpbetétek gyártásával és
értékesítésével foglalkozó társaságunk, értékesítési csapatának erősítésére és fejlesztésére, új
kihívások iránt érdeklődő, innovatív, kezdeményező készséggel rendelkező üzletkötő munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A Batz Egyedi talpfelmérés és Egyedi talpbetétek Magyarországi terjesztésének támogatása, piaci lehetőségek kiaknázása
  • Új Partnerek felkutatása országos illetőséggel
  • Folyamatos, jó kapcsolat kiépítése és ápolása partnereinknél, igények felmérése
  • A Partnerek folyamatos tájékoztatása és tanácsadás a termékekről, szolgáltatásokról
  • Adminisztratív feladatok ellátása, látogatási tervek készítése
  • Üzleti ajánlatok előkészítése, kiadása és nyomon követése
  • Jelentések, kimutatások, statisztikák készítése
  • A konkurencia és a piaci változások nyomon követése
  • Terméktréningek, promóciók szervezése, rendezvényeken történő aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (szakirányú előny)
  • B kategóriás jogosítvány megléte mellett, stabil vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív, problémamegoldó hozzáállás, jó szervező képesség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Kellemes, megnyerő megjelenés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Angol nyelvismeret
  • Affinitás külföldi kiállításokon való részvételre is

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos, kreatív csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes jövedelmezés, fix bér
  • Céges autó, mobiltelefon és laptop
  • Inspiráló szakmai légkör, fejlődés orientált cég
  • Családias hangulatú cégkultúra
  • Lendületes, erős Batz brand képviselete
  • Azonnali munkakezdés

Elvárt nyelvismeret:

  • Nem igényel nyelvtudást

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő – rugalmas időbeosztással

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely az ország egész területén – heti 1-2 nap Pomáz székhelyen

Fényképes önéletrajzokat a Kereskedelmi képviselő pozíció és a fizetési igény
megjelölésével az allas.egyedi@batz.hu e-mail címre várjuk.