AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATAINK

Pomázi központunkba azonnali kezdéssel keressük egyedi talpbetét műhelyvezető kollégánkat.

FELADATOK

  • az egyedi talpbetét gyártóüzem vezetése, az ott dolgozók koordinálása, napi gyártási norma betartatása
  • minőségellenőrzés biztosítás
  • anyagbeszerzés
  • fejlesztések koordinálása
  • reklamációkezelésben szakmai tanácsadás a tervező kollégáknak
  • szűrőnapokon való részvételorvos látogatás, kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK

  • szakirányú végzettség, (ortopéd cipész, ortopéd cipő készítő, ortopéd technikus)
  • 3-4 év a szakmában szerzett tapasztalat
  • ipari gépek kezelése (CNC maró, csiszoló, prés, stancoló)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • felelős munkavégzés
  • pontosság, precizitás, gyorsaság
  • vezetői ambíciók
  • kooperatív személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • B kategóriás jogosítvány
  • angol nyelvtudás
  • egészségügyi ismeretek
  • jó kézügyesség, pontos kézműves munka iránti fogékonyság
  • anyagismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • biztos, hosszú távú munkahelyet egy gyorsan fejlődő, stabil hátterű cégnél
  • fiatalos csapat
  • versenyképes fizetés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • 8 órás munkarend, hétköznap, munkavégzés helye Pomáz

Az önéletrajzokat és pályázatokat az allas.egyedi@batz.hu címre várjuk.