AKTUÁLIS ÁLLÁS AJÁNLATAINK

Kereskedelmi ügyintéző – szlovák és/vagy cseh nyelvtudással

Főbb feladatok:

  • Meglévő és új partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Teljes körű ügyfélmenedzsment
  • Vevő adatbázisok kezelése
  • Az ügyfelek szakmai tanácsokkal való ellátása, folyamatos tájékoztatása
  • Beérkező rendelések kezelése
  • Vállalatirányítási rendszer használata – elszámolások feldolgozása
  • Számlázási és pénzügyi feladatok ellátása
  • Reklamációk fogadása, kezelése
  • Kisebb logisztikai feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes szlovák és/vagy cseh nyelvtudás (szóban, és írásban egyaránt)
  • Kereskedelmi affinitás
  • Adminisztratív munkavégzésben való jártasság
  • Megbízható, önálló munkavégzés és precizitás
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett adminisztratív tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos, kreatív csapatban való munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem
  • Emberközpontú vezetői megközelítés
  • Inspiráló szakmai légkör

Elvárt nyelvismeret:

  • szlovák és/vagy cseh, tárgyalóképes szint szóban, és írásban egyaránt

Munkavégzés ideje:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Pomáz – iroda
  • Szlovákia és Csehország, alkalmi jelleggel

Az európai általános adatvédelmi törvény (GDPR) szabályzása miatt az önéletrajz beküldése mellé az alábbi formanyomtatvány kitöltése kötelező. Az állásra történő jelentkezést csak az űrlap kitöltése után tudjuk elfogadni. Jelen formanyomtatvány kitöltésével jelentkezni kívánok a Batz Hungary Kft. (2013 Pomáz, Tölgyes Kálmán u. 9.) által meghirdetett állásra, amely érdekében az alábbi és az önéletrajzban meghatározottak szerint adom meg személyes adataimat: