Nagyon kényelmes. Állítható.
Nagyon kényelmes.Elég nyitott és mégis jól tartja a lábamat.A magas lábfejem is kényelmesen belefér.Tetszik a színe.
A papucs nagyon szép. Hosszabb úton nem hordtam még, de itthon felvéve nagyon kényelmes.
Nagyon szép és kényelmes papucs.
Évek óta Batz termékeket vásárolok.
A most vásárolt papucs is tetszetős külsejű, kényelmes. A talp nagyon puha, de tartást ad a lábnak.
Nagyon csinos és kényelmes papucs,a képek alapján azt hittem picit laposabb a sarka de meg így is kényelmes,40 a labméretem 98% ban minig jo cipő,papucs,hát ez a papucs is 40 méret viszont meg par cm lehetett volna hosszabb,ha előre tolom a lábam a nagylabujam lóg ki egy picit ha hátra tolom akkor a sarkam.Lehet nem észrevehető csak engem zavar.Nagyon jól tartja a lábfejem es szuper praktikus h,tepőzaras es lehet állítani.
Ajándékba vettem, bízon benne, hogy tetszik majd
A szokásos Batz kényelem,igazán megkapó szín es fazon. Nagyon tetszik, sokadik Batz papucsom.
Kényelmes, mutatós papucs. A felső pánt tepőzárral szabályozható.
Zokniban kényelmes, mezitláb nem hordható
Már másodjára rendeltem ezt a modellt, így már két színben is megvan. Pihe-puha (a pántok és a talp is), jól tart, egész nap viselhető, hosszú sétákra is alkalmas. Egyszerűen imádom!
Kényelmes, nagyon jó a talpkialakítása, egy álom benne sétálni. A tépőzáras állítható pánt rendkívül praktikus. A szín élőben sokkal szebb mint a képen. Lehet rendelek egyet otthoni benti használatra is :).
Nagyon szép és kényelmes! Imádom!
Szép, igényes darab és szuperül fogja a lábat. Sajnos a 38-asra olyan éppenhogy jó, emiatt visszaküldöm.
A terméket visszaküldtem, mert az egyik fél napszívta volt. Nem volt egyforma színű a két papucs.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves DORINA!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Elnézést kérünk a kellemetlenségért, nyilvánvalóan hibás terméket kaptál, ami - ritkán ugyan, de - még nálunk is előfordulhat. Ilyen esetekben célszerű “hibás termék”-re hivatkozva felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik cserefutárt küldenek a saját költségünkre a hibátlan lábbelivel és visszahozatják a hibásat. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Gyönyörű, minőségi darab!
Már a másodikat vásárolom, imádom :)
Édesanyámnak rendeltem :) Ő is imádja!
Pont, mint a képen, olyan.
Olyan, mintha felhőn járnék :)
Puha a talpa, nagyon kényelmes.
Nagyon kényelmes, jó a talpszerkezete, jól esik a járás benne.
Ajánlom mindenkinek!
Kényelmes, csinos. Az egyik pánt fix, nekem még jobb lenne, ha kicsit azon is tudnék állítani.
Igényesen tervezett és gyártott termék. Kényelmes, esztétikus. Másoknak is tetszett rajtam.
A színe gyönyörű és szuper kényelmes viselet
Nagyon csinos és kényelmes darab.
Első látásra szerelem :-)
Szuper kényelmes, bőr talpbéléses papucs!
A színe csalódást okozott, a kép alapján mást vártam. Az elnevezésben szereplő "PINK" a találó szín.
Nagyon kényelmes, a talp kialakítása nekem nagyon jó, hogy egy kicsit magasított.
A szìne is csodás! Igazi nyári szín.A fazon is tetszik.
Rendszeresen Batz papucsot hordok. Szerintem ebben sem fogok csalódni.
A szállítás rendkívül gyors volt. A termék kényelmes, szép, teljesen olyan, mint amire számítottam. Nem először vásároltam Batz terméket, de nem is utoljára, ez biztos. Köszönöm szépen a lehetőséget!