BATZ Elba (Pink)
BATZ Elba (Pink)
BATZ Elba (Pink)
BATZ Elba (Pink)
BATZ Elba (Pink)
OUTLET ÁR
AKCIÓ

BATZ
Elba (Pink)

19 990 Ft14 990 Ft

Pink

BATZ Elba (Pink)
BATZ Elba (Green)
BATZ Elba (Nut)
BATZ Elba (White)
BATZ Elba (Blue)
Mérettáblázat
37
38
5 pont / 43 értékelés
  • 100% valódi, válogatott minőségű bőr
  • anatómiai kialakítás
  • parafához hasonló talp
  • valódi bőr felsőrész és talpborítás
  • emelt sarokrész
Mérettáblázat (cm)
Sarokméret: közepes (3-5 cm)
Pontos sarokmagasság: 5,0 cm
belső talphossz mérete
3622,5 cm
3723,0 cm
3824,0 cm
3924,5 cm
4025,0 cm
4126,0 cm

Fejbőség: F, G
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas
Leírás

Batz Elba női papucs pink színben

A tavaszi újdonságok sora ezúttal egy letisztult darabbal bővül. Az Elba papucs mostantól három színben – rózsaszín, kék és zöld – is elérhető.

Kifinomult kényelem nőies rózsaszínben

A lábbeli lágy, elegáns pink árnyalata frissességet és nőiességet sugároz. Az anatómiai kialakítás és az emelt sarokrész minden lépésnél extra kényelmet biztosít. A selymes nubuk bőr felsőrész kellemes tapintású és időtálló, míg a parafa hatású talp természetes könnyedséget kölcsönöz. A felső, állítható pántnak köszönhetően tökéletesen illeszkedik a láb formájához.

Lépj magabiztosan, kényelemben és stílusban – válaszd az Elba papucsot!

Értékelések
Bernadett2026.06.20. 19:2555555
Kényelmes, könnyed nyári papucs. Jó érzés benne sétálni.
Ferenc Andrásné2026.06.19. 13:2755555
Nagyon kényelmes talp, a színe is tetszik, nem csalódtam.
Pósa-Battyáni2026.06.19. 09:5255555
A papucs gyönyörű. Színe mint a képeken.
Nagyon kényelmes. Vezetni és hosszú városnéző sétákra is kényelmes.
Ami esetleg változtatható, és jobb lenne, ha az első pántja is állítható lenne.
Örülök, hogy megvettem.
Ágnes2026.06.19. 07:5255555
Nagyon kényelmes. Állítható.
Erika Piroska2026.06.19. 07:4755555
Kiváló minőség, mint mindig! Szuper kényelnes a papucs. Remélem sokáig fog tartani. :) :) :) :) :)
Henrietta2026.06.19. 07:3355555
Gyönyörű szín és kivitel. Nagyon kényelmes otthonra, vagy utcára is, épp egy kis sarokmagassággal.
Lívia2026.06.19. 06:3955555
Nagyon kényelmes.Elég nyitott és mégis jól tartja a lábamat.A magas lábfejem is kényelmesen belefér.Tetszik a színe.
Petra2026.06.18. 17:3255555
A papucs nagyon szép. Hosszabb úton nem hordtam még, de itthon felvéve nagyon kényelmes.
Zsuzsanna2026.06.18. 09:2055555
Szuper könnyű, puha és ráadásul még csinos is !Imádom !
Andrea2026.06.18. 08:5955555
Nagyon szép és kényelmes papucs.
Nikolett Alíz2026.06.18. 08:2355555
Nagyon szép és kényelmes darab.
Tünde2026.06.18. 06:3355555
Évek óta Batz termékeket vásárolok.
A most vásárolt papucs is tetszetős külsejű, kényelmes. A talp nagyon puha, de tartást ad a lábnak.
Anikó2026.06.18. 06:0255555
Nagyon csinos és kényelmes papucs,a képek alapján azt hittem picit laposabb a sarka de meg így is kényelmes,40 a labméretem 98% ban minig jo cipő,papucs,hát ez a papucs is 40 méret viszont meg par cm lehetett volna hosszabb,ha előre tolom a lábam a nagylabujam lóg ki egy picit ha hátra tolom akkor a sarkam.Lehet nem észrevehető csak engem zavar.Nagyon jól tartja a lábfejem es szuper praktikus h,tepőzaras es lehet állítani.
Enikő2026.06.18. 05:5755555
Nagyon kényelmes
Ibolya Anna2026.06.18. 05:4855555
Kényelmes és csinos.
Tímea2026.06.18. 05:2155555
Ajándékba vettem, bízon benne, hogy tetszik majd
Edit2026.06.18. 05:1255555
A szokásos Batz kényelem,igazán megkapó szín es fazon. Nagyon tetszik, sokadik Batz papucsom.
Szilvia2026.06.17. 09:1455555
Kényelmes, mutatós papucs. A felső pánt tepőzárral szabályozható.
Lehner2026.06.17. 07:4144444
Zokniban kényelmes, mezitláb nem hordható
Szabina2026.06.16. 10:1155555
Már másodjára rendeltem ezt a modellt, így már két színben is megvan. Pihe-puha (a pántok és a talp is), jól tart, egész nap viselhető, hosszú sétákra is alkalmas. Egyszerűen imádom!
Réka2026.06.13. 00:5055555
Kényelmes, nagyon jó a talpkialakítása, egy álom benne sétálni. A tépőzáras állítható pánt rendkívül praktikus. A szín élőben sokkal szebb mint a képen. Lehet rendelek egyet otthoni benti használatra is :).
Dóra2026.06.12. 08:2155555
Nagyon szép és kényelmes! Imádom!
Vera2026.06.12. 07:5444444
Szép, igényes darab és szuperül fogja a lábat. Sajnos a 38-asra olyan éppenhogy jó, emiatt visszaküldöm.
DORINA2026.06.12. 05:5722222
A terméket visszaküldtem, mert az egyik fél napszívta volt. Nem volt egyforma színű a két papucs.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves DORINA!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Elnézést kérünk a kellemetlenségért, nyilvánvalóan hibás terméket kaptál, ami - ritkán ugyan, de - még nálunk is előfordulhat. Ilyen esetekben célszerű “hibás termék”-re hivatkozva felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik cserefutárt küldenek a saját költségünkre a hibátlan lábbelivel és visszahozatják a hibásat. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Violetta2026.06.08. 05:5655555
Nagyon csinos, kényelmes papucs, jó benne sétálni és most az ára is kifejezetten kedvező. Puha talpa és sarka miatt más színben is meg fogom venni ha akciós lesz.
Mónika2026.05.30. 10:3955555
Gyönyörű, minőségi darab!
Viktória2026.05.21. 07:5655555
Nagyon kényelmes mintha felhőn járnék ajánlom mindenkinek :) :)
Judit2026.04.17. 12:4155555
Már a másodikat vásárolom, imádom :)
Józsefné2026.03.31. 11:5255555
Szuper termék ! Köszönöm szépen Szeretem! Csak batz terméket hordok!
Judit2026.03.21. 19:2155555
Édesanyámnak rendeltem :) Ő is imádja!
Etelka2026.03.11. 06:3755555
Pont, mint a képen, olyan.
Krisztina2026.02.27. 00:2655555
Szép és nagyon kényelmes papucs.
Adrienn2025.10.02. 11:4555555
Olyan, mintha felhőn járnék :)
Ildikó2025.09.23. 02:5555555
Puha a talpa, nagyon kényelmes.
László2025.08.06. 09:2855555
Nagyon kényelmes, jó a talpszerkezete, jól esik a járás benne.
Ajánlom mindenkinek!
Dóra2025.07.22. 20:2444444
Kényelmes, csinos. Az egyik pánt fix, nekem még jobb lenne, ha kicsit azon is tudnék állítani.
Erika2025.06.14. 13:2555555
Igényesen tervezett és gyártott termék. Kényelmes, esztétikus. Másoknak is tetszett rajtam.
Mónika2025.05.07. 08:2255555
A színe gyönyörű és szuper kényelmes viselet
Szilvia2025.04.19. 14:3755555
Nagyon csinos és kényelmes darab.
Tímea2025.04.09. 13:5655555
Első látásra szerelem :-)
Beáta2025.04.03. 08:1844444
Szuper kényelmes, bőr talpbéléses papucs!
A színe csalódást okozott, a kép alapján mást vártam. Az elnevezésben szereplő "PINK" a találó szín.
Ida2025.03.27. 06:3655555
Nagyon kényelmes, a talp kialakítása nekem nagyon jó, hogy egy kicsit magasított.
A szìne is csodás! Igazi nyári szín.A fazon is tetszik.
Rendszeresen Batz papucsot hordok. Szerintem ebben sem fogok csalódni.
Erika2025.03.20. 09:0355555
A szállítás rendkívül gyors volt. A termék kényelmes, szép, teljesen olyan, mint amire számítottam. Nem először vásároltam Batz terméket, de nem is utoljára, ez biztos. Köszönöm szépen a lehetőséget!
Sarokméret: közepes (3-5 cm)
Pontos sarokmagasság: 5,0 cm
belső talphossz mérete
3622,5 cm
3723,0 cm
3824,0 cm
3924,5 cm
4025,0 cm
4126,0 cm

Fejbőség: F, G
Jelmagyarázat fejbőséghez (szélesség, magasság):
F = átlagnál keskenyebb, alacsonyabb lábfejre alkalmas
G = normál szélességű és magasságú lábfejre alkalmas
H = átlagnál szélesebb, magasabb lábfejre alkalmas

Batz Elba női papucs pink színben

A tavaszi újdonságok sora ezúttal egy letisztult darabbal bővül. Az Elba papucs mostantól három színben – rózsaszín, kék és zöld – is elérhető.

Kifinomult kényelem nőies rózsaszínben

A lábbeli lágy, elegáns pink árnyalata frissességet és nőiességet sugároz. Az anatómiai kialakítás és az emelt sarokrész minden lépésnél extra kényelmet biztosít. A selymes nubuk bőr felsőrész kellemes tapintású és időtálló, míg a parafa hatású talp természetes könnyedséget kölcsönöz. A felső, állítható pántnak köszönhetően tökéletesen illeszkedik a láb formájához.

Lépj magabiztosan, kényelemben és stílusban – válaszd az Elba papucsot!


Bernadett2026.06.20. 19:2555555
Kényelmes, könnyed nyári papucs. Jó érzés benne sétálni.
Ferenc Andrásné2026.06.19. 13:2755555
Nagyon kényelmes talp, a színe is tetszik, nem csalódtam.
Pósa-Battyáni2026.06.19. 09:5255555
A papucs gyönyörű. Színe mint a képeken.
Nagyon kényelmes. Vezetni és hosszú városnéző sétákra is kényelmes.
Ami esetleg változtatható, és jobb lenne, ha az első pántja is állítható lenne.
Örülök, hogy megvettem.
Ágnes2026.06.19. 07:5255555
Nagyon kényelmes. Állítható.
Erika Piroska2026.06.19. 07:4755555
Kiváló minőség, mint mindig! Szuper kényelnes a papucs. Remélem sokáig fog tartani. :) :) :) :) :)
Henrietta2026.06.19. 07:3355555
Gyönyörű szín és kivitel. Nagyon kényelmes otthonra, vagy utcára is, épp egy kis sarokmagassággal.
Lívia2026.06.19. 06:3955555
Nagyon kényelmes.Elég nyitott és mégis jól tartja a lábamat.A magas lábfejem is kényelmesen belefér.Tetszik a színe.
Petra2026.06.18. 17:3255555
A papucs nagyon szép. Hosszabb úton nem hordtam még, de itthon felvéve nagyon kényelmes.
Zsuzsanna2026.06.18. 09:2055555
Szuper könnyű, puha és ráadásul még csinos is !Imádom !
Andrea2026.06.18. 08:5955555
Nagyon szép és kényelmes papucs.
Nikolett Alíz2026.06.18. 08:2355555
Nagyon szép és kényelmes darab.
Tünde2026.06.18. 06:3355555
Évek óta Batz termékeket vásárolok.
A most vásárolt papucs is tetszetős külsejű, kényelmes. A talp nagyon puha, de tartást ad a lábnak.
Anikó2026.06.18. 06:0255555
Nagyon csinos és kényelmes papucs,a képek alapján azt hittem picit laposabb a sarka de meg így is kényelmes,40 a labméretem 98% ban minig jo cipő,papucs,hát ez a papucs is 40 méret viszont meg par cm lehetett volna hosszabb,ha előre tolom a lábam a nagylabujam lóg ki egy picit ha hátra tolom akkor a sarkam.Lehet nem észrevehető csak engem zavar.Nagyon jól tartja a lábfejem es szuper praktikus h,tepőzaras es lehet állítani.
Enikő2026.06.18. 05:5755555
Nagyon kényelmes
Ibolya Anna2026.06.18. 05:4855555
Kényelmes és csinos.
Tímea2026.06.18. 05:2155555
Ajándékba vettem, bízon benne, hogy tetszik majd
Edit2026.06.18. 05:1255555
A szokásos Batz kényelem,igazán megkapó szín es fazon. Nagyon tetszik, sokadik Batz papucsom.
Szilvia2026.06.17. 09:1455555
Kényelmes, mutatós papucs. A felső pánt tepőzárral szabályozható.
Lehner2026.06.17. 07:4144444
Zokniban kényelmes, mezitláb nem hordható
Szabina2026.06.16. 10:1155555
Már másodjára rendeltem ezt a modellt, így már két színben is megvan. Pihe-puha (a pántok és a talp is), jól tart, egész nap viselhető, hosszú sétákra is alkalmas. Egyszerűen imádom!
Réka2026.06.13. 00:5055555
Kényelmes, nagyon jó a talpkialakítása, egy álom benne sétálni. A tépőzáras állítható pánt rendkívül praktikus. A szín élőben sokkal szebb mint a képen. Lehet rendelek egyet otthoni benti használatra is :).
Dóra2026.06.12. 08:2155555
Nagyon szép és kényelmes! Imádom!
Vera2026.06.12. 07:5444444
Szép, igényes darab és szuperül fogja a lábat. Sajnos a 38-asra olyan éppenhogy jó, emiatt visszaküldöm.
DORINA2026.06.12. 05:5722222
A terméket visszaküldtem, mert az egyik fél napszívta volt. Nem volt egyforma színű a két papucs.
Batz Hungary Kft. válasza: Kedves DORINA!
Köszönjük véleményed, fontos nekünk! Elnézést kérünk a kellemetlenségért, nyilvánvalóan hibás terméket kaptál, ami - ritkán ugyan, de - még nálunk is előfordulhat. Ilyen esetekben célszerű “hibás termék”-re hivatkozva felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, akik cserefutárt küldenek a saját költségünkre a hibátlan lábbelivel és visszahozatják a hibásat. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért.
Üdvözlettel: a Batz csapat
Violetta2026.06.08. 05:5655555
Nagyon csinos, kényelmes papucs, jó benne sétálni és most az ára is kifejezetten kedvező. Puha talpa és sarka miatt más színben is meg fogom venni ha akciós lesz.
Mónika2026.05.30. 10:3955555
Gyönyörű, minőségi darab!
Viktória2026.05.21. 07:5655555
Nagyon kényelmes mintha felhőn járnék ajánlom mindenkinek :) :)
Judit2026.04.17. 12:4155555
Már a másodikat vásárolom, imádom :)
Józsefné2026.03.31. 11:5255555
Szuper termék ! Köszönöm szépen Szeretem! Csak batz terméket hordok!
Judit2026.03.21. 19:2155555
Édesanyámnak rendeltem :) Ő is imádja!
Etelka2026.03.11. 06:3755555
Pont, mint a képen, olyan.
Krisztina2026.02.27. 00:2655555
Szép és nagyon kényelmes papucs.
Adrienn2025.10.02. 11:4555555
Olyan, mintha felhőn járnék :)
Ildikó2025.09.23. 02:5555555
Puha a talpa, nagyon kényelmes.
László2025.08.06. 09:2855555
Nagyon kényelmes, jó a talpszerkezete, jól esik a járás benne.
Ajánlom mindenkinek!
Dóra2025.07.22. 20:2444444
Kényelmes, csinos. Az egyik pánt fix, nekem még jobb lenne, ha kicsit azon is tudnék állítani.
Erika2025.06.14. 13:2555555
Igényesen tervezett és gyártott termék. Kényelmes, esztétikus. Másoknak is tetszett rajtam.
Mónika2025.05.07. 08:2255555
A színe gyönyörű és szuper kényelmes viselet
Szilvia2025.04.19. 14:3755555
Nagyon csinos és kényelmes darab.
Tímea2025.04.09. 13:5655555
Első látásra szerelem :-)
Beáta2025.04.03. 08:1844444
Szuper kényelmes, bőr talpbéléses papucs!
A színe csalódást okozott, a kép alapján mást vártam. Az elnevezésben szereplő "PINK" a találó szín.
Ida2025.03.27. 06:3655555
Nagyon kényelmes, a talp kialakítása nekem nagyon jó, hogy egy kicsit magasított.
A szìne is csodás! Igazi nyári szín.A fazon is tetszik.
Rendszeresen Batz papucsot hordok. Szerintem ebben sem fogok csalódni.
Erika2025.03.20. 09:0355555
A szállítás rendkívül gyors volt. A termék kényelmes, szép, teljesen olyan, mint amire számítottam. Nem először vásároltam Batz terméket, de nem is utoljára, ez biztos. Köszönöm szépen a lehetőséget!