AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Figyelem! Jelentkezése leadása előtt kérjük gondosan olvassa el az álláskeresőkre vonatkozó Adatvédelmi Tájékoztatónkat!

Az oldalon több álláshirdetés található, lejjebb görgetve valamennyit megtalálhatja!

Logisztikai ügyintéző – szlovák és/vagy cseh nyelvtudással
pozícióba.

Dinamikusan fejlődő, több mint 20 éves múltra visszatekintő komfort lábbelik és talpbetétek gyártásával, értékesítésével foglalkozó társaságunk, export értékesítési csapatának erősítésére munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:

Áruszállítással kapcsolatos ügyintézés, heti 2-3 nap (Pomázi iroda)
Partnerekkel történő kapcsolattartás, személyes látogatás, heti 2-3 nap utazás (Szlovákia, Csehország)
Partnereinknél kihelyezett bemutató állványok átrendezése az aktuális kínálatra, árucsere
Reklamációk kezelése, ügyintézése
Az ügyfelek szakmai tanácsokkal való ellátása, folyamatos tájékoztatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább középfokú végzettség
Utazási hajlandóság, heti 2-3 nap (Szlovákia, Csehország)
Tárgyalóképes szlovák és/vagy cseh nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
Megbízható, problémamegoldó, önálló munkavégzés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

Dinamikus, fiatalos, kreatív csapatban való munkavégzés
Versenyképes jövedelem
Emberközpontú vezetői megközelítés
Inspiráló szakmai légkör
Munkaidő, foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Rugalmas munkaidő
Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

Magyar – társalgási szint
valamint
Cseh – Felsőfok/tárgyalóképes szint
vagy
Szlovák – Felsőfok/tárgyalóképes szint

Előny: Mindhárom nyelv ismerete.

Munkavégzés helye:
2013 Pomáz, Tölgyes Kálmán utca 9.

Jelentkezés módja: a jobb oldalon található formula kitöltése és az Adatvédelmi tájékoztató elolvasása/elfogadása után a “Jelentkezés elküldése” gombra kattintva

A jelentkezés határideje: 2024. május 31.

Kelt: Pomáz, 2023. november 07.

Név *

E-mail cím *

Telefonszám *

A betöltendő pozíció *

Üzenet *

Kérjük, csatolja önéletrajzát!
(pdf, png, webp, jpg, jpeg, doc, docx, maximum 16 Mb) *
Jelenleg nincs állomány feltöltve.